بیمه اماکن ورزشی

ورزش هایی که ما می شناسیم و دوست داریم می توانند به صدها یا حتی هزاران سال قبل برسند. فرهنگ پر جنب و جوشی که رویدادهای ورزشی را احاطه کرده است، ریشه در عشق دیرینه به رفاقت آمیخته با رقابت دوستانه دارد، با توانایی جمع آوری ده ها هزار نفر حول یک مسابقه. به عنوان مثال، در سال 2016، میانگین تعداد مخاطبان بازی NFL بیش از 67000 نفر بود – این مسئولیت زیادی در زیر یک سقف است.ورزشگاه‌ها در مقایسه با سایر مکان‌ها و بخش‌های تجاری دارای یک ضریب نوردهی منحصر به فرد هستند: با توجه به اینکه تعداد زیادی تماشاگر در کنار هم جمع شده‌اند و یک بازی ورزشی که احتمال آسیب دیدگی در زمین در حال رخ دادن است، یک بیمه نامه جامع ضروری است.

بیمه اماکن ورزشی چگونه کار می کند

 

جدای از گردهمایی های رویدادهای بزرگ، بازی های آماتور به همان اندازه رقبای مهمی برای بیمه ورزشی و اوقات فراغت هستند. این نوع بیمه معمولاً پوشش‌های مشابهی را با سیاست‌هایی ارائه می‌کند که با تیم‌ها یا استادیوم‌های حرفه‌ای سروکار دارند، اما در مقیاس کوچک‌تر. از بوکس گرفته تا اسنوبورد، طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی آماتوری وجود دارد که می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد. قبل از خرید، مطمئن شوید که به طور کامل محدودیت ها و محرومیت های برخی از بیمه نامه های ورزشی را درک کرده اید. به عنوان مثال، برخی ممکن است محدودیتی برای تعداد افراد در محل تعیین کنند. برخی دیگر ممکن است موارد استثنا را در مورد نوع رویدادی که در محل برگزار می‌شود، فهرست کنند، مانند جمع‌آوری کمک مالی، رویداد نیمه ‌وقت، یا فعالیت کمپ تابستانی. کارشناسان بیمه 915می توانند به شما در فرآیند انتخاب پوشش متناسب با شرایط خاص شما کمک کنند. برای شروع امروز با ما تماس بگیرید.

بیمه اماکن ورزشی چه چیزی را پوشش می دهد

برای رویدادهای ورزشی بزرگ و کوچک، بیمه نامه مناسب می تواند از بازیکنان حاضر در زمین، هواداران حاضر در سکوها، وسایل شخصی آنها و اموال و تجهیزاتی که در اختیار یا اجاره شده توسط استادیوم یا ورزشگاه شما است محافظت کند.

طرفداران ورزش: از شرکت کنندگان در رویداد ورزشی خود با بیمه نامه ای محافظت کنید که ایمنی فیزیکی و وسایل شخصی آنها را در نظر می گیرد. بیمه مسئولیت عمومی معمولاً هرگونه خسارت بدنی و خسارت مالی را که توسط شخص ثالث ارائه شده است، پوشش می دهد.

کارکنان: کارمندان شما همیشه در حال حرکت هستند: با پیشخوان امتیاز کار می کنند، باجه بلیط را مدیریت می کنند و با نوشیدنی ها و تنقلات در غرفه ها پرسه می زنند. در صورت آسیب دیدگی، کارکنان شما و هزینه های پزشکی آنها معمولاً توسط سیاست غرامت کارگران پوشش داده می شود.

دارایی: خود استادیوم و تمام محتویات آن هر سال هزاران – یا میلیون ها نفر – از آن لذت می برند. اطمینان حاصل کنید که در صورت سرقت، مفقود شدن، آتش‌سوزی یا آسیب دیدگی، تمامی موارد ضروری مربوط به اداره کسب و کار شما پوشش داده شده است.

به چه نوع بیمه نامه امکان ورزشی نیاز دارید

تنوع بازی های ورزشی که می تواند در زمین شما آشکار شود بسیار زیاد است. چه در حال بهره برداری از یک ورزشگاه، یک استادیوم یا یک مرکز ورزشی تفریحی مشابه باشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم سیاستی را انتخاب کنید که کسب و کار شما را در ظرفیت ایمن و محافظت شده حفظ کند. در زیر متداول ترین انواع پوشش بیمه ای که توسط سایر شرکت ها و مشاغل در صنعت شما برگزار می شود، آورده شده است.

مسئولیت عمومی

اگر تا به حال دیده‌اید که یک توپ از روی تورها پرواز می‌کند یا یک توپ بیسبال در میان جمعیت پرواز می‌کند، می‌دانید که گاهی اوقات، تماشاگران می‌توانند در یک مسابقه ورزشی شرکت کنند. چه این حوادث ناگوار منجر به صدمات بدنی یا آسیب به اموال شخصی شود، بیمه مسئولیت عمومی می تواند در صورت شکایت مرتبط از شما محافظت کند.

به عنوان مثال، اگر یک توپ یا سایر آیتم‌های حین بازی با کسی که بازی را تماشا می ‌کند تماس پیدا کند و به او آسیب جسمی وارد کند، بیمه مسئولیت عمومی می‌تواند هزینه‌های آمبولانس و درمان پزشکی آن‌ها را پوشش دهد. اگر کارمندی که تنقلات سرو می کند روی یک تماشاگر بیفتد و صفحه گوشی یا عینک او را ترک کند، این نوع سیاست می تواند هزینه اقلام یا اقلام شکسته را نیز پوشش دهد.

غرامت کارگران

همانطور که قبلاً مشخص کرده ایم، کارمندانی که در یک استادیوم یا ورزشگاه کار می کنند دائماً روی پای خود هستند و با طرفداران ورزش در تعامل هستند. اگر یکی از اعضای تیم در حین کار آسیب ببیند، کارفرمای آنها مسئول هزینه های پزشکی و درمانی مربوطه است. در واقع، پرداخت غرامت کارگران تقریباً همیشه در سطح ایالتی وضع می‌شود و مشاغلی را که حداقل یک کارمند دارند، مجبور می‌کند سیاستی در دست داشته باشند.

انواع آسیب های احتمالی شامل لغزش و افتادن، آسیب کمر در اثر بلند کردن اجسام سنگین و سوختگی ناشی از تصادف با وسایل آشپزی است. اگر هر نوع آسیب فیزیکی برای یکی از کارکنان شما اتفاق بیفتد، غرامت کارگران می تواند به پوشش هزینه های ناشی از مراقبت های بهداشتی کمک کند.

مسئولیت اموال

مکان های ورزشی برای میزبانی ده ها هزار نفر در نظر گرفته شده است. آنها سازه های عظیم مملو از تجهیزات تخصصی و موجودی مهم هستند که همه آنها باید با یک سیاست مسئولیت مالکیت محافظت شوند. در صورت وقوع آتش سوزی یا سرقت، این نوع پوشش می تواند بودجه تعمیر یا جایگزینی را برای کمک به جبران خسارت شما توزیع کند.

 

 

برای خرید بیمه مسئولیت اماکن ورزشی با کارشناسان خرید آنلاین بیمه در مشهد در ارتباط باشید.

 

اشتراک گذاری در :
جولای 27, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط