بیمه تابلو های تبلیغاتی

همه مشاغل، صرف نظر از صنعت، با خطراتی مواجه هستند که باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند. رایج ترین و جامع ترین نوع بیمه نامه ای که صاحبان مشاغل در آن سرمایه گذاری می کنند، بیمه مسئولیت عمومی است. برخی از خطراتی که بیمه مسئولیت عمومی پوشش می دهد عبارتند از:

آسیب بدنی

صدمه به اموال

پرداخت های پزشکی

دفاع قانونی و قضاوت

آسیب شخصی و تبلیغاتی

در حالی که مشاغل از نظر قانونی ملزم به داشتن بیمه مسئولیت عمومی نیستند، فعالیت بدون آن بسیار پرخطر است. اگر از کسب و کار شما شکایت شود، ممکن است در نهایت با هزینه های بالا روبرو می شوید. داشتن یک بیمه نامه مسئولیت عمومی کافی برای کمک به جبران این خسارات تنها راه برای جلوگیری از تخریب این نوع رویدادها است.

بیمه تجاری برای همه مشاغل، چه بزرگ و چه کوچک، بسیار مهم است. دریافت یک قیمت به شما کمک می کند تا بفهمید کدام پوشش ها برای کسب و کار شما مناسب هستند و هزینه آن چقدر است.

شرایط رایجی که بیمه مسئولیت عمومی ممکن است برای یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد پوشش دهد:

مثال 1: یک مشتری به دفتر شما می آید تا در مورد تبلیغات صحبت کند و مچ دستش شکسته شود. او از شما می خواهد که قبض های پزشکی او را بپردازید. سیاست مسئولیت عمومی شما احتمالاً هزینه درمان را پوشش می دهد.

مثال 2: یکی از کارمندان شما در حال نصب تبلیغات روی بیلبورد است که به طور تصادفی ظرفی از چسب را از بین می برد. چسب روی خودروی لوکس زیر بیلبورد می‌افتد. خط مشی مسئولیت کلی که دارید به پرداخت هزینه خسارات ناشی از کارمند شما کمک می کند.

مثال 3: یک کارمند در حال بیلبورد از یک کامیون به وسیله نقلیه دیگری در پارکینگ شما است که کنترل کامیون دستی خود را از دست می دهد. وسایل به ماشین مشتری برخورد می‌کنند، آینه را شکسته می شود و یک فرو رفتگی در کنار کنار خودرو باقی می‌گذارند. مشتری از شرکت شما شکایت می کند. خط مشی مسئولیت عمومی شما هزینه های قانونی شما را در دادخواست پوشش می دهد.

انواع بیمه تابلوهای تبیلغاتی

جایگزینی : یک سازه فولادی تخریب ناپذیر نسبتاً ارزان است. اگر تابلوهای غیر منطبق در مناطق مستعد طوفان دارید که نمی توانید تابلوهای تبلیغاتی آسیب دیده را بازسازی کنید، ممکن است بخواهید سیاست جایگزینی را در نظر بگیرید. شما همچنین باید بیلبوردهای دیجیتال را بیمه کنید. طوفان همچنین می تواند به بیلبوردهای دیجیتال آسیب برساند. شرکت های بیمه، سیاست های بیلبورد دیجیتالی را به عنوان پوشش داخلی می نویسند.

 

پوشش چتری : این بیمه ای است که در صورت اتمام خط مشی مسئولیت عمومی خود، در نظر گرفته شده است. اگر یک عملیات بزرگتر دارید یا در یک منطقه شهری فعال هستید، زمانی که خسارات ناشی از یک رویداد بد ممکن است بسیار بیشتر باشد، ممکن است بخواهید این را در نظر بگیرید.

البته، این فهرست جامعی از خطراتی نیست که یک بیمه نامه مسئولیت عمومی پوشش می دهد، و برخی شرایط ممکن است منجر به عدم پوشش یک خطر خاص شود. همیشه بهترین کار این است که با نماینده بیمه خود در مورد جزئیات خط مشی خود به طور عمیق صحبت کنید تا از نقاط کور در پوشش جلوگیری کنید.

اشتراک گذاری در :
می 28, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط