بیمه زنبور عسل چیست

 

مقاله امروز خرید بیمه در مشهد ، در مورد یکی از عجیب ترین و اتفاقا پر استفاده ترین بیمه های صنعت بیمه کشور ، یعنی بیمه زنبور عسل می باشد.
اگر صاحب کندوی زنبور عسل هستید و یا قصد راه اندازی یک مزرعه پرورش زنبور و تولید عسل را دارید ، توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
زنبور عسل، یکی از محبوب ترین و شاید ترسناک ترین حشرات برای ما انسان ها است چرا که همواره از عسل خوش طعم آن لذت برده و از نیش این حیوان هراس داریم
این حیوان ، در عین حال ، دارایی بسیاری از زنبور داران است و از آنجایی که حشره بسیار حساسی نیز است ، لزوم بیمه آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
در مقاله امروز ، می خواهیم در مورد شرایط مختلف بیمه زنبور عسل با یکدیگر ، صحبت کنیم ، پس با ما همراه باشید.

طول بیمه زنبور عسل چقدر است؟

طول بیمه زنبور عسل ، یکسال شمسی از تاریخ صدور بیمه نامه به مدت 364 روز است که در این مدت ، تمام موارد قید شده در قرارداد بیمه زنبور عسل را پوشش می دهد.

بیمه زنبور عسل چه خسارت هایی را پوشش می دهد؟

بیمه زنبور عسل نیز مانند هر بیمه دیگری ، خسارت های مختلفی را پوشش می دهد که در زیر به تعدادی از این خسارت ها اشاره کرده ایم.
البته لازم به ذکر است که برای اطلاع دقیق از شرایط بیمه زنبور عسل ، با کارشناس شرکت بیمه گر خود ، موارد را چک و بررسی نمایید.

1-حوادث ناشی از حمل و نقل و جا به جایی کندوها چنانچه به صورت سهوی باشد
2-خسارات ناشی از حمله سایر حیوانات وحشی
3-خسارات ناشی از بارندگی سیل آسا و خشک سالی
4-خسارات ناشی از سرما و یا گرمای خارج از کنترل
5-خسارات ناشی از سیل و زبزله
6-خسارات ناشی از هرگونه آتیش سوزی غیرعمد پس از تایید کارشناس

بیمه زنبور عسل چه بیماری هایی را پوشش می دهد؟

بیمه ناشی زنبور عسل ، بیمارهای زیر را برای زنبور عسل پوشش می دهد و اگر قصد استفاده از بیمه زنبور عسل را دارید ، می توانید در جریان این بیماری ها قرار بگیرید

بیماری نوزما
بیماری ویروسی و فلجی
انواع کنه
لوک آمریکایی و اروپایی

بیمه زنبور عسل را چگونه بخریم؟

برای تهیه بیمه زنبور عسل ، کافی است با کارشناسان ما در بیمه 915 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای کارشناسی و صدور فوری بیمه زنبور عسل ، به محل شما مراجعه کنند و یا مدارک لازم را از شما دریافت نمایند.

اشتراک گذاری در :
مارس 11, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط